Logo
Wydrukuj tę stronę

W Zamościu powstanie kolumbarium. Zobacz jak będzie wyglądać

W Zamościu powstanie kolumbarium. Zobacz jak będzie wyglądać

Na cmentarzu komunalnym w Zamościu powstaje kolumbarium. Zaplanowano trzy etapy budowy, w których łącznie ma powstać ponad tysiąc nisz na urny. Inwestycja ma być gotowa jeszcze w tym roku.

Ściana z niszami stanie przed Domem Pogrzebowym. Projekt realizowany przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Zamościu zakłada trzy etapy inwestycji, z których pierwszy może być gotowy jeszcze w tym roku. Lada dzień zostanie ogłoszony przetarg na wykonawcę zadania.

W pierwszym etapie powstanie 406 nisz na urny, w drugim 334 a w trzecim 318. Razem będzie to 1058 nisz. Rozpoczęcie etapu II i III będzie uzależnione od zapotrzebowania i zainteresowania taką formą pochówku. Wymiary nisz pozwolą na umieszczenie w każdej z nich dwóch urn, czyli pochowanie dwóch zmarłych. Po zakończeniu ostatniego etapu inwestycji w kolumbarium będzie można umieścić nawet 2116 urn.

Poniżej publikujemy wizualizację przygotowaną przez Biuro Projektowe "Partner"s.c..


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl