Logo
Wydrukuj tę stronę

Franciszkanie Zamość – trwa Wielkie Dzieło Odbudowy [WIDEO]

foto; materiał redakcyjny foto; materiał redakcyjny

Trwa odbudowa kościoła Ojców Franciszkanów w Zamościu. Od rozpoczęcia rewitalizacji mija prawie rok. Proboszcz parafii Zwiastowania NMP zachęca do wsparcia przedsięwzięcia.

- Dziękuję za dotychczasowe różnorakie wspieranie odbudowy świątyni tej materialnej. Będąc wdzięczni Bogu i ludziom za dotychczas kontynuowane prace, myślimy także o wewnętrznej aranżacji kościoła. Jest to kolejne duże wyzwanie do wykonania-nowy projekt do realizacji. W jego zakres wchodzi m.in. budowa głównego ołtarza. Dzieło to można wesprzeć według swoich możliwości m.in. przez ofiarowane drewno (dąb, jesion, sosna, świerk), kolorowe metale (miedź, mosiądz, cyna itp.) i inne dobrowolne ofiary - zachęca Andrzej Zalewski, proboszcz parafii Zwiastowania NMP.

Szczegółowe informacje o odbudowie kościoła dostępne na stronie http://dzieloodbudowy.pl.

 

Media


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl