Reklama

Poradnia psychologiczna w szpitalu "papieskim"

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Z początkiem w września, w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu, będzie funkcjonowała Poradnia Psychologiczna. Szpital zawarł umowę z Lubelskim Oddziałem Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia dotyczącą opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień.

- W Poradni Psychologicznej będą realizowane świadczenia gwarantowane w następującym zakresie: zaburzenia nerwicowe związane ze stresem i pod postacią somatyczną, zaburzenia behawioralne związane z zaburzeniami fizjologicznymi i czynnikami fizycznymi, zaburzenia osobowości i zachowania dorosłych, zaburzenia zachowania i emocji rozpoczynające się zwykle w dzieciństwie i wieku młodzieńczym - informuje Monika Nowak-Zub z zamojskiego szpitala.

Do poradni można się zarejestrować pod nr tel. 84 677 32 18 lub 84 677 32 19 przy czym wymagane jest skierowanie od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego.

3 komentarzy

 • omijajSzpitalJPII
  omijajSzpitalJPII czwartek, 30 sierpień 2018 08:03 Link do komentarza

  Super pomysł! Po wizycie u lekarzy w tym szpitalu z pewnością można się nabawić zaburzeń nerwicowych. Będą długie kolejki.

 • GumiBear
  GumiBear czwartek, 30 sierpień 2018 09:13 Link do komentarza

  Panie pielęgniarki już się ustawiły w kolejkę - ich k...wica nie zna granic.

 • DobraZmiana
  DobraZmiana czwartek, 30 sierpień 2018 09:25 Link do komentarza

  Widziałeś kiedyś żeby jakaś pielęgniarka w tym szpitalu stała w kolejce? Wpieprzają się w środku dyżuru. Nie patrzą czy w kolejce są dzieci czy starsi ludzie. Żeby chociaż poczekała na koniec dyżuru. Przecież i tak nie musi czekać kilka miesięcy na wizytę.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us