Logo
Wydrukuj tę stronę

Zamość: Na ulicy Wiejskiej palił się samochód

foto: Policja foto: Policja

Policjanci ustalają przyczyny pożaru samochodu, do którego doszło wczoraj w nocy na jednym z zamojskich parkingów. Na szczęście nikomu nic się nie stało, zniszczeniu uległ jedynie pojazd.

Pożar miał miejsce na jednym z parkingów przy ul. Wiejskiej. Zamojscy strażacy ugasili auto.

- W pojeździe nadpalona została pokrywa silnika, przednie nadkole wraz z oponą, części elektryczne pod pokrywą silnika, popękała również przednia szyba. W płonącym samochodzie nie było żadnych osób, nikomu nic się nie stało - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że właściciel pozostawił swoje audi na parkingu w godzinach popołudniowych. Natomiast po północy do jego mieszkania zapukał znajomy z informacją, że pali się jego samochód.

Dokładne okoliczności zdarzenia oraz przyczynę pożaru, wyjaśni wszczęte postępowanie. - Wstępnie strażacy wskazali, że przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej, jednak kluczowa w tej sprawie będzie opinia biegłego, który określi jak doszło do zapalenia się pojazdu - informuje rzeczniczka.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl