Logo
Wydrukuj tę stronę

Biedroń odwiedzi Zamość

źródło: http://robertbiedron.pl/ źródło: http://robertbiedron.pl/

Robert Biedroń, prezydent Słupska, odwiedzi Zamość. Polityk przyjedzie na zaproszenie Stowarzyszenia – Zamość nasz wspólny dom. No otwartym spotkaniu ma mówić o demokracji, praworządności i równości.

- Będziemy rozmawiać o tym czego ludzie oczekują, jak chcieliby żeby wyglądała Polska, chodzi o wartości tj. demokracja, praworządność, równość... Chcemy zainspirować debatę lokalną, ale także ogólnopolską. Obywatele najlepiej znają bolączki dnia codziennego, rozmowa będzie dotyczyła Polski, za 5-10-20 lat, tak aby była zamożnym i szczęśliwym krajem - informuje Diana Sawicka, prezes Stowarzyszenia – Zamość nasz wspólny dom. - Idea jest taka, aby państwo mądrze inwestowało w edukację, gospodarkę czy kulturę oraz wypracowało sposoby rozwiązywania problemów, tak by nie wykluczać nikogo ze wspólnoty - dodaje. 

Spotkanie odbędzie się 20 lipca w Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej przy ul. Łukasińskiego 2E w Zamościu, początek o 17.30. Jest otwarte dla każdego.

Przed spotkaniem do nabycia będą książki "Pod prąd" oraz "Włącz demokrację".


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl