Reklama
Reklama

Zamość: Kamienice do sprzedaży

źródło: Google Maps źródło: Google Maps

Miasto Zamość wystawiło na sprzedaż dwie nieruchomości. Jedna to kamienica przy ul. Zamenhofa 18, druga znajduje się przy ul. Solnej 9A.

Budynek przy Zamenhofa to obiekt podpiwniczony, trzypiętrowy z poddaszem użytkowym, o powierzchni użytkowej 689,58 m2. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Zamość, nieruchomość, znajduje się w strefie ścisłej ochrony konserwatorskiej A. Nabywca będzie musiał przeprowadzić prace remontowo-konserwacyjne i zabezpieczające zabytkową kamienicę przed zniszczeniem, w ciągu 2 lat od daty nabycia. Prace mają się zakończyć w ciągu 5 lat (od daty nabycia nieruchomości). Cena wywoławcza wynosi 1.265.000 zł (słownie: jeden milion dwieście sześćdziesiąt pięć tysięcy złotych). Przetarg odbędzie się w Urzędzie Miasta Zamość 14 sierpnia 2018 r., o godz. 11,00. Cena sprzedaży budynku, wpisanego do rejestru zabytków, podlega 50% bonifikacie.

Druga nieruchomość znajduje się przy ul. Solnej 9A. To dwukondygnacyjny, podpiwniczony budynek mieszkalno-usługowy, z użytkowym poddaszem, o powierzchni użytkowej 250,78 m2. Podobnie jak kamienica przy Zamenhofa, znajduje się w strefie ścisłej ochrony konserwatorskiej A. Cena wywoławcza nieruchomości została ustalona w wysokości: 470.000 zł (słownie: czterysta siedemdziesiąt tysięcy złotych). Cena sprzedaży budynku, wpisanego do rejestru zabytków, podlega 50% bonifikacie. Przetarg odbędzie się w Urzędzie Miasta Zamość 14 sierpnia 2018 r., o godz. 9:00.

Pełna treść ogłoszenia znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Zamość w zakładce „Przetargi”.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us