Reklama
Reklama

„Mundur na Rowerze” w Zamościu

foto: Policja foto: Policja

Akcja „Mundur na Rowerze” dotarła w niedzielę do Zamościa. Pięciu policjantów z zamojskiej jednostki odebrało sztafetę od kolegów z Biłgoraja i ruszyli w dalszą trasę. Charytatywna akcja na celu ma promowanie zdrowego trybu życia oraz pomoc funkcjonariuszom poszkodowanym w czasie wybuchu substancji pirotechnicznej w Łodzi.

- W niedzielne popołudnie na Rynku Starego Miasta w Zamościu jadący z Biłgoraja policjanci przekazali sztafetę mundurowym z Zamościa i Chełma. Kolarskie zmagania służb mają swój cel – promowanie zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej oraz wzajemnego wsparcia. Rowerowa sztafeta dookoła Polski ma jeszcze jedno zadanie – zbiórkę funduszy dla poszkodowanych w czasie służby funkcjonariuszy - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - W tym roku beneficjentami akcji „Mundur na rowerze” są policjant i strażak PSP poszkodowani w wybuchu, do którego doszło w jednym z mieszkań na łódzkich Bałutach pod koniec ubiegłego roku.

Z Zamościa w dalszą kolarską przygodę wyruszyło 5 policjantów z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego zamojskiej komendy: st. post. Monika Mazur, sierż. szt. Paweł Przytuła, sierż. Radosław Rudawski, sierż. Adam Baranowski oraz sierż. Paweł Łysakowski. Natomiast z kolegami z Biłgoraja do Zamościa dotarł sierż. Radosław Wasilewski, który na co dzień pracuje w komisariacie w Szczebrzeszynie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us