Logo
Wydrukuj tę stronę

Ostatnie dni głosowania. Pomożecie?

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Dobiega końca głosowanie na projekty zgłoszone do programu "Lechstarter". O grant w wysokości 50 tys.zł walczy zamojska grupa "Stforky", która chce wykonać gigantyczne graffiti na murze zamojskiego ogrodu zoologicznego. Obrazy o łącznej powierzchni około 250 m2 mają być inspirowane fauną, florą oraz historią zamojskiego ogrodu zoologicznego. Potrzebne są głosy Internautów.

Grupa apeluje do mieszkańców miasta o pomoc w zdobyciu grantu: "Poprzez wspólną pracę pragniemy aby finalne dzieło było stałym elementem miejskim, swoistą galerią miejską w ogólnie dostępnej przestrzeni publicznej. Dlaczego akurat bulwar przy zoo? Bo to miejsce ma swoją historię, duszę ulicy, bo sami zaczynaliśmy stawiać tam swoje pierwsze litery, dlatego że to nasz taki zamojski "mur służewiecki" na który aż chce się patrzeć. To miejsce, które po prostu zasługuje na coś więcej!".

Zamość jest obecnie na 6 miejscu w walce o grant, wygrywa tylko 7 projektów. Liczy się każdy głos.

Pomożecie ubarwić to miejsce? Głosować można raz dziennie do 17 maja na stronie: https://lechstarter.urbanforms.org/projekty/R-0307-67C57D


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl