Logo
Wydrukuj tę stronę

Ruszają specjalne pociągi do Zamościa i na Roztocze

Weekendowe pociągi na trasie Lublin- Zamość ? Bełżec, Zamość - Rzeszów będą kursowały od 29 kwietnia do 3 maja, fot. Szymon Łyciuk (archiwum, zdjęcie poglądowe) Weekendowe pociągi na trasie Lublin- Zamość ? Bełżec, Zamość - Rzeszów będą kursowały od 29 kwietnia do 3 maja, fot. Szymon Łyciuk (archiwum, zdjęcie poglądowe)

Na majówkę do Zamościa albo na Roztocze warto wybrać się koleją. Przewozy Regionalne uruchomiły dodatkowe pociągi m.in. z Rzeszowa. Przewoźnik kusi promocyjnymi cenami biletów.

- Jeśli zamierzamy spędzić długi weekend w pociągu, warto się skusić na specjalną promocję na wszystkie pociągi regionalne PolRegio. Za jedną cenę ? 49 zł dla osób poniżej 26. roku życia i studentów oraz 95 zł dla pozostałych, można skorzystać z nieograniczonej liczby przejazdów. Specjalne bilety obowiązują przez 10 dni ? od 28 kwietnia - informuje Zofia Dziewulska z Przewozów Regionalnych.

Weekendowe pociągi na trasie Lublin- Zamość ? Bełżec, Zamość - Rzeszów będą kursowały od 29 kwietnia do 3 maja. To doskonała okazja, aby wybrać się na Roztocze. Trasa przejazdu pociągów biegnie wzdłuż malowniczych terenów Roztoczańskiego Parku Narodowego.

Rozkład jazdy pociągów z Lublina do Bełżca i z powrotem:
Lublin (odjazd o 7:00) ? Bełżec (przyjazd o 10:17),
Lublin (odjazd o 9:03) ? Bełżec (przyjazd o 12:15),
Bełżec (odjazd o 15:10) ? Lublin (przyjazd o 18:22),
Bełżec (odjazd o 18:41) ? Lublin (przyjazd o 22:02),
ze skomunikowaniem na stacji Zawada z pociągami REGIO do i z Zamościa Wschód, na stacji Rejowiec z pociągami REGIO do i z Chełma.

Rozkład jazdy pociągów z Zamościa Wschód do Rzeszowa i z powrotem:
Rzeszów Gł. (odjazd o 7:07) ? Zamość Wschód (przyjazd o 12:11),
Zamość Wschód (odjazd o 16:59) ? Rzeszów Gł. (przyjazd o 21:34),
ze skomunikowaniem na stacji Rzeszów Główny z pociągami REGIO z Przeworska i do Przemyśla.

Szczegółowy rozkład jazdy pociągów można sprawdzić w wyszukiwarce połączeń kolejowych na stronie rozkład-pkp.pl.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl