Logo
Wydrukuj tę stronę

Motocykliści rozpoczynają sezon

Motocykliści rozpoczynają sezon, fot. Szymon Łyciuk (archiwum, zdjęcie poglądowe) Motocykliści rozpoczynają sezon, fot. Szymon Łyciuk (archiwum, zdjęcie poglądowe)

Motocykliści z Zamościa i regionu rozpoczynają sezon motocyklowy. W sobotę (29 kwietnia) zbierają się na Rynku Wielkim. Stąd pojadą do Bazyliki Świętego Antoniego w Radecznicy.

Zbiórka o godzinie 11.00 na płycie Rynku Wielkiego. W programie występy zespołów muzycznych (godz.12:30). Około godziny 14:00 motocykliści udadzą się do Szczebrzeszyna na poczęstunek przygotowany przez Grupę Motocyklową Wild Hogs.

Przyjazd do Radecznicy planowany jest na godzinę 17.00. Na miejscu występy zespołów: The broken Knife, Seeking Dreams, Time of the Sinners, Inspiro. W programie konkursy, ognisko i zabawa do białego rana.

W niedzielę o godzinie 13:30 (w zależności od pogody) w Bazylice Świętego Antoniego lub przy stawach odbędzie się Msza Święta w intencji motocyklistów połączona z poświęceniem motocykli.

Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl