Reklama
Reklama

Dwa wypadki z udziałem motocyklistów

Wjechał w rów melioracyjny, foto: Policja Wjechał w rów melioracyjny, foto: Policja

Policja informuje o dwóch wypadkach, w których ranni zostali motocykliści. 32-latek podczas przejażdżki po terenach polnych pod Zamościem stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w rów melioracyjny. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Do szpitala trafił także 22-latek z pow. tomaszowskiego, po tym, jak kierowca osobówki nie ustąpił mu pierwszeństwa.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło w piątek, w miejscowości Żdanów pod Zamościem.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 32-letni mężczyzna jeżdżąc motocyklem marki Suzuki po polnych terenach wjechał w rów melioracyjny i doprowadził do przewrócenia jednośladu. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Od 32-latka pobrano krew do badań retrospekcyjnych, których wynik wykaże, czy w chwili zdarzenia był trzeźwy - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Do kolejnego zdarzenia z udziałem motocyklisty doszło w pow. tomaszowskim.

Jak informuje policja, około godziny 16 na drodze wojewódzkiej 850 w miejscowości Wieprzów na prostym odcinku drogi kierujący samochodem osobowym m-ki Peugeot 18-letni mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 22-letniemu motocykliście. Wskutek wypadku kierujący jednośladem doznał licznych obrażeń i został przetransportowany do szpitala w Lublinie. Kierowca osobówki był trzeźwy.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us