Logo
Wydrukuj tę stronę

Wielącza: Ciężarna 27-latka zginęła w wypadku, dziecko zmarło (aktualizacja)

Wypadek w Bodaczowie, W szpitalu zmarła ciężarna kobieta i jej dziecko. foto: Policja Wypadek w Bodaczowie, W szpitalu zmarła ciężarna kobieta i jej dziecko. foto: Policja

Wypadek w Wielączy okazał się bardzo tragiczny w skutkach. W szpitalu zmarła ciężarna kobieta. Początkowo informowaliśmy, że jej dziecko zostało uratowane przez lekarzy. Niestety, policja podała, że niemowlę zmarło.

Do wypadku doszło dzisiaj (28.04) o godzinie 9:50 na drodze krajowej nr 74 w Wielączy, na trasie Zamość - Szczebrzeszyn.

Jak informuje policja, ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Audi A5 najprawdopodobniej skręcał w lewo i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka Audi A4. 4 osoby trafiły do szpitala. Jedną z nich była 27-letnia kobieta w ósmym miesiącu ciąży. Niestety w szpitalu kobieta zmarła. Początkowo lekarzom udało się uratować jej dziecko. Teraz otrzymaliśmy informację, że po godzinie 13.30 niemowlę zmarło. 

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tragicznego wypadku. Poniżej zdjęcia (materiały policji).

 


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl