Logo
Wydrukuj tę stronę

Nowy asfalt na bulwarze przy zoo

Nowy asfalt na bulwarze przy zoo, foto: materiał redakcyjny Nowy asfalt na bulwarze przy zoo, foto: materiał redakcyjny

Nowa, asfaltowa nawierzchnia pojawiła się w środę na bulwarze przy zamojskim ogrodzie zoologicznym. Przypomnijmy, że to właśnie tam zamojska grupa "Stforky" chce wykonać gigantyczne graffiti. Na realizacje swojego projektu chce pozyskać środki z programu "Lechstarter", potrzebne są głosy Internautów.

Graffiti ma powstać na murze zamojskiego ogrodu zoologicznego. Obrazy o łącznej powierzchni około 250 m2 mają być inspirowane fauną, florą oraz historią zamojskiego ogrodu zoologicznego.

"Stforky" walczą o 50 tys.zł na realizacje swojego projektu w programie "Lechstarter". Wygrają te inicjatywy, które otrzymają najwięcej głosów Internautów.

Grupa apeluje do mieszkańców miasta o pomoc w zdobyciu grantu: "Poprzez wspólną pracę pragniemy aby finalne dzieło było stałym elementem miejskim, swoistą galerią miejską w ogólnie dostępnej przestrzeni publicznej. Dlaczego akurat bulwar przy zoo? Bo to miejsce ma swoją historię, duszę ulicy, bo sami zaczynaliśmy stawiać tam swoje pierwsze litery, dlatego że to nasz taki zamojski "mur służewiecki" na który aż chce się patrzeć. To miejsce, które po prostu zasługuje na coś więcej!".

Pomożecie ubarwić to miejsce? Głosować można raz dziennie do 17 maja na stronie: https://lechstarter.urbanforms.org/projekty/R-0307-67C57D

Media


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl