Reklama

Konkurs na najciekawszą inicjatywę

Wnioski należy składać w Wydziale Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Zamość, foto: archiwum Wnioski należy składać w Wydziale Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Zamość, foto: archiwum

Prezydent Zamościa ogłosił konkurs pt. „Inicjatywa Profilaktyczna Roku 2017”. Jego celem jest promocja zdrowego stylu życia, wolnego od substancji psychoaktywnych oraz popularyzacja profilaktyki uzależnień w środowisku lokalnym.

Do konkursu mogą przystąpić miejskie jednostki organizacyjne, w tym instytucje kultury, placówki systemu oświaty, jednostki działające w zakresie pomocy społecznej, wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej oraz organizacje pozarządowe. Zgłoszenia muszą dotyczyć projektów zrealizowanych w 2017 r. na terenie Zamościa i adresowanych do mieszkańców miasta lub dzieci i młodzieży uczącej się w szkołach na terenie miasta.

Zwycięzca otrzyma tytuł laureata konkursu „Inicjatywa Profilaktyczna Roku 2017” oraz nagrodę rzeczową. Regulamin konkursu i formularz wniosku znajdują się na stronie www.zamosc.pl.

Wnioski należy składać w Wydziale Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Zamość do 14 maja 2018 r.

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us