Reklama
Reklama

Są środki na wymianę starych pieców

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Zamojski magistrat zaprasza do drugiego etapu, składania wniosków o udzielenie dotacji na wymianę starych systemów grzewczych. W pierwszym etapie zakwalifikowano 40 wniosków. Do wykorzystania jest jeszcze 80 tys.zł.

- Po ocenie merytorycznej i formalnej wszystkich złożonych wniosków, w tym także z listy rezerwowej z roku 2017, zakwalifikowanych zostało 40 wniosków. Niewykorzystane środki w kwocie 80 tys. zł zostaną rozdysponowanie w drugim etapie - informuje Marek Gajewski, pełniący obowiązki rzecznika prasowego magistratu. 

Wnioski o udzielenie dotacji celowej będą przyjmowane od 4 do 10 kwietnia. Kompletne wnioski (wraz z wymaganymi załącznikami) należy składać w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Zamość (Ratusz), Rynek Wielki 13, w godzinach pracy urzędu lub za pośrednictwem poczty (za termin złożenia, uważa się dzień doręczenia wniosku do siedziby urzędu).

- Zasady i tryb udzielania dotacji szczegółowo określa Uchwała Rady Miasta Zamość nr XXXV/450/2017 z dnia 27 listopada 2017 r. w sprawie przyjęcia „Regulaminu udzielania dotacji celowej ze środków budżetu Miasta Zamość do wymiany starych systemów grzewczych w budynkach zlokalizowanych na terenie Miasta Zamość”. Wnioski, tak jak w pierwszym etapie, realizowane będą na podstawie kolejności wpływu (dot. złożenia kompletnego wniosku), do wyczerpania środków finansowych pozostałych na ten cel w budżecie Miasta Zamość - informuje Gajewski.

Zadanie jest realizowane ze środków własnych Miasta Zamość i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us