Złodziej miał pecha. "Zderzył się" z policjantem

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Wyjątkowego pecha miał złodziej, który próbował ukraść alkohol z marketu przy ul. Sadowej w Zamościu. Podczas ucieczki mężczyzna wpadł na policjanta. Po krótkim pościgu został zatrzymany.

- W minionym tygodniu w markecie spożywczym na ulicy Sądowej młody mężczyzna dokonał kradzieży alkoholu i z łupem zaczął uciekać ze sklepu. W drzwiach „zderzył się” z policjantem, który będąc po służbie wchodził do budynku z zamiarem zrobienia zakupów. Policjant Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego zamojskiej komendy mł. asp. Paweł Piróg bez chwili zastanowienia ruszył za nim w pościg. Zatrzymał złodzieja po krótkim pościgu i przekazał go swoim umundurowanym kolegom - informuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej jednostki policji. 

Skradziony alkohol o wartości blisko 300 zł wrócił do sklepu. Złodziejem okazał się 22-letni mieszkaniec Zamościa. Młody mężczyzna będzie się tłumaczył przed sądem.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us