Zamojski ratusz szuka kierownika

Ratusz szuka kierownika, foto: archiwum, zdjęcie poglądowe Ratusz szuka kierownika, foto: archiwum, zdjęcie poglądowe

Urząd Miasta w Zamościu ogłosił konkurs na kierownika urzędu stanu cywilnego. Zainteresowani stanowiskiem kandydaci powinni złożyć swoje dokumenty do 9 marca.

Od kandydatów wymaga się m.in. polskiego obywatelstwa, niekaralności, a także dyplomu studiów prawniczych lub administracyjnych. O wakat mogą starać się osoby z co najmniej trzyletnim stażem pracy na stanowiskach urzędniczych.

Potencjalny kierownik musi się wykazać też m.in. umiejętnością kierowania zespołem, mieć dobrą dykcję, umiejętnością podejmowania decyzji i interpretowania przepisów. 

Do zadań kierownika USC będzie należeć m.in. prowadzenie akt stanu cywilnego, wydawanie zaświadczeń, czy prostowanie błędów w aktach stanu cywilnego. Osoba na tym stanowisku będzie też odpowiedzialna za wykonywanie zadań wynikających z Konkordatu, organizowanie uroczystości jubileuszowych, czy nadzorowanie archiwum ksiąg stanu cywilnego.

Na zgłoszenia urząd miasta czeka tylko do 9 marca. Dokumenty należy dostarczyć na adres kancelarii ogólnej Urzędu Miasta Zamość, Rynek Wielki 13.

Ogłoszenie o konkursie dostępne jest w Biuletynie Informacji Publicznej miasta: http://bip.zamosc.um.gov.pl/upload/pliki//kierownik_usc_0001.pdf

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us