Rafał Brzozowski spotkał się z zamojskimi uczniami

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Rafał Brzozowski spotkał się dziś ze społecznością Szkoły Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Zamościu. Wydarzenie odbyło się z inicjatywy Michaliny Litwajtis, przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego klas 4-7 zamojskiej „Siódemki”.

Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się m.in. jak przebiegała kariera muzyczna piosenkarza oraz poznać kulisy pracy prezentera telewizyjnego. Padło mnóstwo pytań, na które gość chętnie odpowiadał. Młodzież pytała o plany na najbliższą przyszłość, wspomnienia z pierwszego występu oraz marzenia z dzieciństwa. Podczas spotkania mieli okazję zaprezentować swoje talenty młodzi wokaliści ze szkoły: Martyna Wnuk z kl. VIa oraz uczennice gimnazjum – Aleksandra Bełz i Zuzanna Gałan z klasy IIa. Franciszek Barnowski z klasy IIIb swoim wykonaniem piosenki Franka Sinatry „Fly me to the moon”, tak zaimponował Brzozowskiemu, że piosenkarz zaproponował chłopcu powtórne wykonanie tej piosenki w duecie.

W dalszej części spotkania artysta zaprosił całą salę do wspólnego śpiewu piosenki "Tak blisko". To były niezapomniane chwile, kiedy wszyscy: i mali, i duzi, i nauczyciele, i rodzice z entuzjazmem dołączyli do śpiewającego Rafała.

Wizyta zakończyła się sesją zdjęciową z gwiazdą. Wszyscy zainteresowani otrzymali również autografy.

Poniżej film Bartosza Skowyry (uczeń kl. III a gimnazjum) i zdjęcia Małgorzaty Drozd i Bartosz Skowyra.

Media

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us