Logo
Wydrukuj tę stronę

"Terapia przynosi efekty"

Marlenę można wesprzeć przekazując 1% podatku, foto: materiał nadesłany Marlenę można wesprzeć przekazując 1% podatku, foto: materiał nadesłany

"Terapia przynosi efekty" - napisała nam zamościanka Marlena Król, która choruje na dystrofię mięśniową obręczowo-kończynową. Jej historię opisywaliśmy już wiele razy. Dzięki wsparciu internautów udało się rozpocząć leczenie. Marlena wciąż potrzebuje pomocy.

Dystrofia mięśniowa to niekończące się zmęczenie mięśni, problemy z chodzeniem, wstawianiem. Szansą na zatrzymanie choroby jest leczenie komórkami macierzystymi.

- Nie jest to jeszcze to o czym marzyłam, ale za mną dopiero 5 podań, a już czuję się lepiej. Na pewno jestem w lepszej kondycji fizycznej, chodząc, nie łapię zadyszki, kręgosłup już nie dokucza mi tak jak wcześniej, przez co mogę chodzić na dłuższe dystanse, o czym wcześniej mogłam jedynie pomarzyć - cieszy się Marlena. - Terapia daje mi nadzieję na realne spełnienie moich marzeń, teraz już optymistyczniej patrzę w przyszłość.

Zamościanka wciąż potrzebuje wsparcia: - Przede mną kolejne 5 podań. Niestety w moim przypadku nie sprawdziły się podania dolędźwiowe dlatego potrzebuje większej sumy na podania dożylne. Kwota takiego podania to ok 20 tys zł . Suma jest ogromna, niestety nie stać mnie żeby pokryć koszty leczenia samodzielnie dlatego proszę Państwa o pomoc.

Marlenę można wesprzeć przekazując 1% podatku na leczenie. W zeznaniu podatkowym należy wpisać: KRS:0000270809 CEL SZCZEGÓŁOWY: KRÓL 6363.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl