Reklama
Reklama

"Terapia przynosi efekty"

Marlenę można wesprzeć przekazując 1% podatku, foto: materiał nadesłany Marlenę można wesprzeć przekazując 1% podatku, foto: materiał nadesłany

"Terapia przynosi efekty" - napisała nam zamościanka Marlena Król, która choruje na dystrofię mięśniową obręczowo-kończynową. Jej historię opisywaliśmy już wiele razy. Dzięki wsparciu internautów udało się rozpocząć leczenie. Marlena wciąż potrzebuje pomocy.

Dystrofia mięśniowa to niekończące się zmęczenie mięśni, problemy z chodzeniem, wstawianiem. Szansą na zatrzymanie choroby jest leczenie komórkami macierzystymi.

- Nie jest to jeszcze to o czym marzyłam, ale za mną dopiero 5 podań, a już czuję się lepiej. Na pewno jestem w lepszej kondycji fizycznej, chodząc, nie łapię zadyszki, kręgosłup już nie dokucza mi tak jak wcześniej, przez co mogę chodzić na dłuższe dystanse, o czym wcześniej mogłam jedynie pomarzyć - cieszy się Marlena. - Terapia daje mi nadzieję na realne spełnienie moich marzeń, teraz już optymistyczniej patrzę w przyszłość.

Zamościanka wciąż potrzebuje wsparcia: - Przede mną kolejne 5 podań. Niestety w moim przypadku nie sprawdziły się podania dolędźwiowe dlatego potrzebuje większej sumy na podania dożylne. Kwota takiego podania to ok 20 tys zł . Suma jest ogromna, niestety nie stać mnie żeby pokryć koszty leczenia samodzielnie dlatego proszę Państwa o pomoc.

Marlenę można wesprzeć przekazując 1% podatku na leczenie. W zeznaniu podatkowym należy wpisać: KRS:0000270809 CEL SZCZEGÓŁOWY: KRÓL 6363.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us