Reklama
Reklama

Łańcuch serc dla Igora [ZDJĘCIA]

Serca dla serca, foto: materiał nadesłany Serca dla serca, foto: materiał nadesłany

4444 zł i 40 groszy uzbierała społeczność Szkoły Podstawowej nr 8 w Zamościu na operację dla dwuletniego Igorka Kotowskiego. Chłopiec urodził się z poważną wadą serca. Przeszedł już dwie operacje, przed nim kolejna.

15 i 16 lutego w zamojskiej "Ósemce" odbyła się akcja "Serca dla serca". Uczniowie placówki zorganizowali zbiórkę pieniędzy oraz happening "Żywy łańcuch serc".

Igor w grudniu skończył 2 lata. Przeszedł już dwie poważne operacje. Czeka go kolejna, która kosztuje ponad 35 tysiące euro. Na jej wykonanie brakowało ponad 3 tysiące złotych. Operacja ma się odbyć jeszcze w tym kwartale, w Niemczech. Będzie to najważniejsza spośród wszystkich trzech jakie planowane są dla dzieci właśnie z tzw. sercem jednokomorowym.

Więcej o historii Igora można przeczytać na stronie http://corinfantis.org/podopieczni/60-planowe-zabiegi/617-igor-kotowski.

Poniżej zdjęcia z akcji.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us