Reklama
Reklama

Wnioski złożone

foto: Policja, materiał poglądowy foto: Policja, materiał poglądowy

Do zamojskiego Urzędu Miasta wpłynęło 47 wniosków o dotację do wymiany starego systemu grzewczego na nowy, ekologiczny kocioł opalany gazem lub podłączenie do miejskiej sieci ciepłowniczej. Program realizowany jest już trzeci raz.

- Po rozpatrzeniu wniosków, zostaną przekazane do realizacji dotacji. Wszystkie wnioski zgodnie z regulaminem udzielania dotacji celowej powinny zostać rozliczone do 31 października - wyjaśnia Marek Gajewski, rzecznik prezydenta miasta.

Wnioski realizowane będą na podstawie kolejności wpływu (dot. złożenia kompletnego wniosku), do wyczerpania środków finansowych zabezpieczonych na ten cel. Na realizację zadania zaplanowano 300 000 zł ze środków własnych Miasta Zamość i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

Zgodnie z regulaminem, pierwszeństwo będą mieć wnioskodawcy z poprzedniego naboru, którzy nie otrzymali dotacji z powodu wyczerpania środków finansowych (tzw. lista rezerwowa), pod warunkiem złożenia aktualnego wniosku.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us