Logo
Wydrukuj tę stronę

Zamość: Nowi strażacy

Uroczyste ślubowanie nowych funkcjonariuszy, foto: materiał nadesłany Uroczyste ślubowanie nowych funkcjonariuszy, foto: materiał nadesłany

Zamojska komenda Państwowej Straży Pożarnej ma nowych funkcjonariuszy. Ślubowanie odbyło się 2 lutego w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Zamościu.

- W obecności bryg. Jacka Sobczyńskiego komendanta miejskiego PSP w Zamościu, st. kpt. Dominika Kukułowicza zastępcy dowódcy JRG i zmiany służbowej, odbyło się uroczyste ślubowanie dwóch nowozatrudnionych strażaków Karola Swatko i Kamila Greli, którzy jesienią ubiegłego roku przeszli pozytywnie nabór do służby - informuje Andrzej Szozda, rzecznik prasowy zamojskich strażaków. - Obecnie strażacy uczestniczą w pierwszym etapie szkolenia podstawowego w zawodzie strażak, który potrwa do kwietnia. Szkolenie jest organizowane przez Szkołę Podoficerską PSP w Bydgoszczy i składa się z trzech etapów, ostatni kończy się jesienią. Nowym kolegom życzymy powodzenia i wytrwałości w uzyskiwaniu kwalifikacji - dodaje.

 


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl