Logo
Wydrukuj tę stronę

Uwaga kierowcy. "STOPY" na Sadowej

Znaki ustawiono ze względu na bardzo dużą liczbę kolizji i wypadków, foto: archiwum Znaki ustawiono ze względu na bardzo dużą liczbę kolizji i wypadków, foto: archiwum

Uwaga kierowcy. Na skrzyżowaniu ul.Dzieci Zamojszczyzny i Sadowej pojawiły się znaki STOP. Drogowcy ustawili je ze względu na bardzo dużą liczbę kolizji i wypadków, do których dochodziło w tym miejscu.

- W ostatnim czasie, zmieniono oznakowanie wlotu ul. Sadowej. W miejsce znaków "ustąp pierwszeństwa" (A-7) zamontowano znaki "STOP" (B-20). Aktualnie kierujący wyjeżdżający z ul.Sadowej na ul. Dzieci Zamojszczyzny zmuszeni są do zatrzymania się, co daje im możliwość dokładniejszej oceny sytuacji na skrzyżowaniu - informuje Marek Gajewski, rzecznik prasowy prezydenta miasta.

 


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl