Reklama

Zamość: Są dotacje na wymianę starych pieców. Wnioski do połowy lutego

Wnioski o dotację na wymianę starych pieców przyjmowane będą do 14 lutego, foto: archiwum (zdjęcia poglądowe) Wnioski o dotację na wymianę starych pieców przyjmowane będą do 14 lutego, foto: archiwum (zdjęcia poglądowe)

Zamojski magistrat przypomina o naborze wniosków o udzielenie dotacji na wymianę starych systemów grzewczych na rok 2018. Wnioski będą przyjmowane w dniach od 1 do 14 lutego.

Kompletne wnioski (wraz z wymaganymi załącznikami) należy składać w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Zamość (Ratusz), Rynek Wielki 13, w godzinach pracy Urzędu (poniedziałek, środa, czwartek 7.30-15.30, wtorek 8.00-16.30, piątek 7.30-15.00) lub za pośrednictwem poczty (za termin złożenia, uważa się dzień doręczenia wniosku do siedziby tut. urzędu).

Jak informuje magistrat, zasady i tryb udzielania dotacji szczegółowo określa uchwała Rady Miasta. Wnioski realizowane będą na podstawie kolejności wpływu (dot. złożenia kompletnego wniosku), do wyczerpania środków finansowych zabezpieczonych na ten cel. W tegorocznym budżecie zaplanowano kwotę 300 000zł.

Zgodnie z regulaminem, pierwszeństwo będą mieć wnioskodawcy z poprzedniego naboru, którzy nie otrzymali dotacji z powodu wyczerpania środków finansowych (tzw. lista rezerwowa), pod warunkiem złożenia aktualnego wniosku.

Zadanie jest realizowane ze środków własnych Miasta Zamość i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us