Reklama

Świet(l)ny początek ferii już w sobotę

Plakat, źródło: materiał nadesłany Plakat, źródło: materiał nadesłany

Przypominamy, o imprezie "Świet(l)ny początek ferii". Wydarzenie organizowane jest z okazji wygranej Zamościa w konkursie "Świeć się z Energą", nasze miasto zdobyło tytuł "Świetlnej Stolicy Polski”. Wspólne świętowanie zwycięstwa już w najbliższą sobotę.

Uroczystość przekazania charytatywnych nagród wygranych w konkursie rozpocznie się o godzinie 8.30 w sali Consulatus w ratuszu.

Od godziny 11:00 na Rynku Wielkim odbędzie się wspólne świętowanie z mieszkańcami Zamościa. Będzie dużo sportowych emocji, koncerty zespołów Veegas i Solaris, na płycie rynku pojawi się Zamojski Klub Morsa - każdy chętny będzie mógł spróbować lodowatej kąpieli.

O godzinie 12:00 wypuszczonych zostanie 500 balonów helowych do nieba.

Zamojski magistrat zaprasza też na darmowe lodowisko, warsztaty z jazdy figurowej na lodzie i ciepły bigos. Imprezę poprowadzi Marta Kułaj - Wyszyńska.

 

1 komentarz

  • Porażka
    Porażka sobota, 27 styczeń 2018 15:08 Link do komentarza

    Troche rzetelności. Rozpoczecie ferii i atrakcje na lodowisku będą w niedzielę 28 stycznia a nie dziś. Z artykułu wynika że to wszystko tylko dziś. Poprawcie ostatni akapit i będzie gites.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us