Reklama

„Jakie mam szczęście…”

Jest nowy Skafander, foto: materiał nadesłany Jest nowy Skafander, foto: materiał nadesłany

– Co powinniśmy robić, aby życie nie uciekało nam między palcami? – Żyć! Po prostu żyć. Zapominamy często o tym, żeby tak normalnie cieszyć się życiem, wstać rano i powiedzieć sobie: „Jakie mam szczęście, że zaczął się ten dzień, właśnie dla mnie” – mówi na łamach nowego „Skafandra” Ania Wyszkoni. W gazecie można przeczytać wywiad z tą popularną piosenkarką.

„Pracuję w swoim zawodzie i jestem szczęśliwa” – mówi z kolei Angelika Nastaschuk, która ukończyła filologię angielską w PWSZ w Zamościu, a teraz pracuje w pewnym magicznym miejscu… W „Magiczne miejsca” zabiera nas też Pati Maczyńska, tym razem wyruszamy z nią na poszukiwanie zaginionych Dahanów. Nikt nie zaginął na studniówce I LO w Zamościu, a wręcz przeciwnie wszyscy bawili się świetnie, co pokazuje „skafandrowa” fotorelacja. Oprócz zdjęć można kochać muzykę jak Gabriela Cios, malarstwo jak Agata Popik, karate jak Justyna Król, teatr jak Patryk Pawelec czy szukać „hardrockowej równowagi” jak Piotr Cis. Najważniejsze, by żyć z pasją i pamiętać o przesłaniu, które niosą uczniowie I LO w Zamościu „Nie jestem byle kim”.

To wszystko i wiele innych rzeczy znajdziecie w nowym numerze „Skafandra”. Zachęcamy do lektury!

Skafander nr 1 (107) do pobrania

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us