Reklama
Reklama

Lodowisko w parku jest przygotowane, ale nieczynne

Magistrat apeluje o rozwagę i zachowanie ostrożności, foto: UM Zamość materiał nadesłany Magistrat apeluje o rozwagę i zachowanie ostrożności, foto: UM Zamość materiał nadesłany

Lodowisko, które powstało na parkowym stawie jest przygotowane do używania ale - jak informuje zamojski magistrat - do bezpiecznego poruszania się po tafli potrzeba grubszego lodu.

- Lodowisko w parku jest przygotowane dla użytkowników. Jesienią pozostawiono na dnie obiektu kilkadziesiąt cm wody. Wykonano i ustawiono drewniane schodki ułatwiające wejście na staw. Jeśli grubość pokrywy lodowej osiągnie wymagane 10cm, będzie można bezpiecznie poruszać się na łyżwach. Takie warunki panowały krótko, tylko na początku ubiegłego tygodnia. Aktualnie, z uwagi na temperaturę, wokół stawu zamontowano tablice z zakazem wstępu - informuje Marek Gajewski, rzecznik prasowy prezydnta miasta. 

Magistrat apeluje o rozwagę i zachowanie ostrożności.

1 komentarz

  • Zamościanin
    Zamościanin wtorek, 23 styczeń 2018 17:54 Link do komentarza

    jak to się stało, że UM zatrudnił rzecznika ? Było ogłoszenie o wolnym etacie ?

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us