Reklama

Policjant znalazł saszetkę z pieniędzmi

Saszetka wróciła do właściciela, foto: archiwum Saszetka wróciła do właściciela, foto: archiwum

Zgubiona na parkingu przy pasażu handlowym saszetka z dokumentami, telefonami i pieniędzmi wróciła do właściciela. Odnalazł ją policjant zamojskiej komendy, który w czasie wolnym od służby parkując swój samochód zauważył leżący w śniegu przedmiot. Właściciel saszetki przebywał na komendzie, zgłaszał zgubienie.

- W piątkowe przedpołudnie sierż. Łukasz Detko w czasie wolnym od służby parkując samochód pod jednym z zamojskich pasaży handlowych przy ul. Gminnej zauważył leżący w śniegu czarny przedmiot. Okazało się, że jest to skórzana saszetka z zawartością telefonów, dokumentów oraz pieniędzy w kwocie kilku tysięcy złotych. O znalezieniu saszetki natychmiast powiadomił oficera dyżurnego zamojskiej policji- informuje Dorota Krukowska Bubiło, oficer prasowy zamojskiej policji. 

Okazało się, że właściciel saszetki znajduje się w zamojskiej komendzie, gdzie zgłaszał zgubienie. 54-latek oświadczył, że nie był w stanie przypomnieć sobie w jakich okolicznościach i gdzie utracił saszetkę. Przedmiot wrócił do właściciela.

 

1 komentarz

  • papa
    papa poniedziałek, 22 styczeń 2018 18:44 Link do komentarza

    Ale uczciwy. A może tam był monitoring i inaczej nie mógł?

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us