Reklama

Sitaniec: Czołowe zderzenie i dwie kolizje

 Kierująca Polonezem z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala, foto: Policja Kierująca Polonezem z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala, foto: Policja

W piątkowe popołudnie w Sitańcu, w czasie kilkudziesięciu minut, doszło do wypadku i dwóch kolizji. W zdarzeniach uczestniczyło pięć pojazdów. Citroen zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w Poloneza. Kierująca Polonezem z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Kilkanaście minut po tym zdarzeniu w tym samym miejscu miały miejsce jeszcze dwie kolizje. Pojazd ciężarowy marki DAF wjechał do przydrożnego rowu, a kierująca Oplem doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Kia.

- Wczoraj około godz. 16:00 w Sitańcu na drodze krajowej numer 17 doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Citroen, 35-letni mieszkaniec Zamościa stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jadący z naprzeciwka pojazd marki Polonez, którym kierowała 57-latka z gminy Józefów. Przybyła na miejsce załoga Straży Pożarnej pomogła kierującej polonezem uwolnić się z pojazdu. 57-latka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, oficer prasowy zamojskiej policji.

Kilkanaście minut później w pobliżu wypadku doszło jeszcze do dwóch kolizji.

- Widząc na drodze służby wykonujące czynności kierujący pojazdem marki Kia mieszkaniec gminy Szczebrzeszyn rozpoczął manewr hamowania, a jadący za nim obywatel Ukrainy kierujący pojazdem ciężarowym marki DAF chcąc uniknąć zderzenia z pojazdem kia zjechał do przydrożnego rowu. Na szczęście kierowcom tych dwóch pojazdów nic się nie stało. Bezpośrednio po tej kolizji doszło jeszcze do jednego zdarzenia drogowego. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadąca za ciężarówką kierująca pojazdem marki Opel, mieszkanka gminy Konopnica najechała na stojący już wtedy pojazd marki Kia. Podróżująca oplem z dwójką dzieci została przewiezieni do szpitala. Po wykonanych badaniach okazało się, że w wyniku zdarzenia nie doznali obrażeń - informuje Krukowska Bubiło.

Policjanci zbadali trzeźwość wszystkich kierujących biorących udział w tych zdarzeniach. Wszyscy byli trzeźwi. W chwili zdarzenia nawierzchnia drogi była oblodzona.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us