Reklama
Reklama

Synoptycy ostrzegają: będą zawieje i zamiecie śnieżne

Zamojski magistrat zapewnia, że sprzęt do zimowego utrzymania miejskich ulic i chodników jest gotowy do pracy w każdej chwili, foto: archiwum, zdjęcie poglądowe Zamojski magistrat zapewnia, że sprzęt do zimowego utrzymania miejskich ulic i chodników jest gotowy do pracy w każdej chwili, foto: archiwum, zdjęcie poglądowe

W czwartek w naszym regionie ma znów padać śnieg. Synoptycy prognozują zawieje i zamiecie śnieżne, wiatr może wiać w porywach do 70 km/h.

Zamojski magistrat zapewnia, że sprzęt do zimowego utrzymania miejskich ulic i chodników jest gotowy do pracy w każdej chwili. "Od godziny 21:00 we wtorek do dzisiejszego poranka (do ok.8:00) trwała akcja odśnieżania dróg. Na ulice Zamościa wyjechały trzy pługo-solarki i cztery pojazdy do odśnieżania chodników." - czytamy na stronie Urzędu Miasta.

1 komentarz

  • Prawdziwy Zamościanin
    Prawdziwy Zamościanin czwartek, 18 styczeń 2018 11:51 Link do komentarza

    Zawieje i zamiecie, będzie dobrze ; )

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us