Logo
Wydrukuj tę stronę

Zamość: Marihuana w mieszkaniu 35-latka

Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności, foto: Policja Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności, foto: Policja

Zamojscy policjanci znaleźli środki odurzające w mieszkania 35-latka. - Z takiej ilości znalezionego suszu można byłoby wykonać ponad 170 porcji narkotyków - informują stróże prawa.

- Policjanci z Wydziału Kryminalnego zamojskiej Komendy przeszukali pomieszczenia mieszkalne zajmowane przez 35-latka z Zamościa. W trakcie tych czynności w jednym z pokoi ujawnili woreczki strunowe zawierające susz. Jak się okazało była to marihuana. Ze znalezionego i zabezpieczonego przez mundurowych suszu można byłoby wykonać ponad 170 porcji narkotyków - informuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej policji. 

Właściciel środków odurzających trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl