Reklama
Reklama

Zamość: Marihuana w mieszkaniu 35-latka

Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności, foto: Policja Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności, foto: Policja

Zamojscy policjanci znaleźli środki odurzające w mieszkania 35-latka. - Z takiej ilości znalezionego suszu można byłoby wykonać ponad 170 porcji narkotyków - informują stróże prawa.

- Policjanci z Wydziału Kryminalnego zamojskiej Komendy przeszukali pomieszczenia mieszkalne zajmowane przez 35-latka z Zamościa. W trakcie tych czynności w jednym z pokoi ujawnili woreczki strunowe zawierające susz. Jak się okazało była to marihuana. Ze znalezionego i zabezpieczonego przez mundurowych suszu można byłoby wykonać ponad 170 porcji narkotyków - informuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej policji. 

Właściciel środków odurzających trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

5 komentarzy

 • Jan
  Jan niedziela, 07 styczeń 2018 14:31 Link do komentarza

  Nie rozumiem, co tj. za głupia moda podawania wszystkiego w porcjach a nie np. w rzeczywistej ilości. Na proszku do prania piszą mi na 48 prań, a zużywam w 30. Zresztą sami informują na opakowaniu że w zależności od zabrudzeń i twardości wody konieczne jest czsami użyć 2,5 razy więcej "porcji".

 • (nie)użytkownik
  (nie)użytkownik niedziela, 07 styczeń 2018 14:35 Link do komentarza

  Bez sensu! Głupota. 170 porcji to tak jakby ktoś chory używał "przeciwbólowo" 2 razy dziennie podwójną porcję to wystarczy mu ledwo na ponad miesiąc :D Jakby podali w gramach to by ich wyśmiali pewnie że za taką ilość kogoś zatrzymali a w porcjach ma robić wrażenie :)

 • Stop policyjnemu bezprawiu
  Stop policyjnemu bezprawiu niedziela, 07 styczeń 2018 14:51 Link do komentarza

  Rzetelne dziennikartwo w czasach PiSu. Kopiuj-wklej co im powiedzieli, bez dopytania o szczegóły i rozmycie rzeczywistości. Pewnie jakiś diler mógłby zrobić z tego z 300 porcji mięszając z jakimś syfem. Chwała STRÓŻOM PRAWA jak bardzo rzetelnie podają ujawnione przez siebie przestępstwo. A sąd to pewnie też tymczasowo aresztował za 170 porcji, bez podania wagi ujawnionych środków odużających...

 • matematyk
  matematyk niedziela, 07 styczeń 2018 17:38 Link do komentarza

  moze tego nie zwazyli i dlatego nie napisali ile gramów, a moze waga nie miala takiej tolerancji i wykazywała 0

 • Do idioty
  Do idioty poniedziałek, 08 styczeń 2018 09:29 Link do komentarza

  co to za zjeb @Stop policyjnemu bezprawiu ? Pierdolnij się w ten pusty łeb ćpunie

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us