Logo
Wydrukuj tę stronę

"Ogród wyobraźni" jeszcze przez dwa miesiące Zamościu

Świetlisty ogród, foto: Paweł Nowak Świetlisty ogród, foto: Paweł Nowak

Zamojski magistrat przedłużył umowę na dzierżawę "ogrodu wyobraźni", który od początku grudnia ustawiony jest na Rynku Wielkim. - Przedłużyliśmy umowę do końca lutego - informuje Marek Gajewski, rzecznik prasowy prezydenta miasta.

"Ogród wyobraźni" tworzy kompozycja o wymiarach ok. 80m x 30m z 200 tys. punktów świetlnych. Spacerując wśród świetlistych tuneli, migoczących roślin i rozświetlonych krzewów mieszkańcy i turyści mogą posłuchać dźwięków znanych utworów muzyki klasycznej.

- Ogród cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta, dlatego zdecydowaliśmy się przedłużyć okres dzierżawy - powiedział nam Marek Gajewski. - W ostatnim okresie bardzo dużo osób przychodziło oglądać instalację. Mieliśmy też bardzo pochlebne telefony z kraju i zza granicy z pytaniami, do kiedy będzie można zobaczyć atrakcję.     

Jak powiedziano nam w magistracie, koszt wypożyczenia instalacji to 50 tys.zł za miesiąc.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl