Logo
Wydrukuj tę stronę

Świeć się! Głosowanie dobiega końca

Laureatem zeszłorocznej edycji został Zamość, fot. Paweł Nowak Laureatem zeszłorocznej edycji został Zamość, fot. Paweł Nowak

Tylko do 2 stycznia głosować można w wojewódzkim etapie Plebiscytu Miast 9. edycji akcji „Świeć się z Energą”. Aktualnie prowadzi Zamość, przed Modliborzycami, Puławami, Tomaszowem Lubelskim, Lublinem, Kraśnikiem i Łęczną.

Każde z 16 miast - zwycięzców wojewódzkich - otrzyma energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 000 zł z przeznaczeniem na cele dobroczynne i zakwalifikuje się do wielkiego finału ogólnopolskiego. Rywalizacja w drugim etapie plebiscytu, obok zmagań o tytuł „Świetlnej stolicy Polski”, toczyć się będzie także o dodatkową nagrodę charytatywną o wartości 40 000 zł.

Głosować można za pośrednictwem strony internetowej SwiecSie.pl. Przypomnijmy, że laureatem zeszłorocznej edycji został Zamość.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl