Logo
Wydrukuj tę stronę

Sylwester w Zamościu. Zmiany w organizacji ruchu

Sylwester w Zamościu, foto: archiwum Sylwester w Zamościu, foto: archiwum

Urząd miasta poinformował, że w związku z organizacją tegorocznego miejskiego Sylwestra ulica Akademicka będzie zamknięta. Podczas sylwestrowej zabawy będzie można oddawać puste, szklane butelki, a w zamian dostać słodki upominek z logo "Zamość – Twierdza otwarta".

- W trosce o bezpieczeństwo uczestników imprezy masowej „Sylwester 2017”, która w tym roku odbędzie się na placu przed dawnym Pałacem Zamoyskich, w dniach: 31.12.2017 r. – 01.01.2018 r. od godz. 20:00 do godz. 02:00 nastąpi zmiana organizacji ruchu w obrębie Starego Miasta. Dla ruchu kołowego zostanie zamknięta ul. Akademicka od skrzyżowania z ul. Królowej Jadwigi do ul. Szczebrzeskiej na wysokości Katedry. Wprowadzenie tymczasowych ograniczeń w ruchu jest konieczne, ponieważ to właśnie ulicą Akademicką będą się przemieszczać uczestnicy zabawy plenerowej - czytamy w komunikacie magistratu. 

Podobnie jak w latach poprzednich, podczas zabawy sylwestrowej w namiocie informacyjnym będzie można oddawać puste, szklane butelki, a w zamian dostać lizaka z logo "Zamość – Twierdza otwarta".


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl