Reklama
Reklama

Sylwester w Zamościu. Zmiany w organizacji ruchu

Sylwester w Zamościu, foto: archiwum Sylwester w Zamościu, foto: archiwum

Urząd miasta poinformował, że w związku z organizacją tegorocznego miejskiego Sylwestra ulica Akademicka będzie zamknięta. Podczas sylwestrowej zabawy będzie można oddawać puste, szklane butelki, a w zamian dostać słodki upominek z logo "Zamość – Twierdza otwarta".

- W trosce o bezpieczeństwo uczestników imprezy masowej „Sylwester 2017”, która w tym roku odbędzie się na placu przed dawnym Pałacem Zamoyskich, w dniach: 31.12.2017 r. – 01.01.2018 r. od godz. 20:00 do godz. 02:00 nastąpi zmiana organizacji ruchu w obrębie Starego Miasta. Dla ruchu kołowego zostanie zamknięta ul. Akademicka od skrzyżowania z ul. Królowej Jadwigi do ul. Szczebrzeskiej na wysokości Katedry. Wprowadzenie tymczasowych ograniczeń w ruchu jest konieczne, ponieważ to właśnie ulicą Akademicką będą się przemieszczać uczestnicy zabawy plenerowej - czytamy w komunikacie magistratu. 

Podobnie jak w latach poprzednich, podczas zabawy sylwestrowej w namiocie informacyjnym będzie można oddawać puste, szklane butelki, a w zamian dostać lizaka z logo "Zamość – Twierdza otwarta".

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us