Logo
Wydrukuj tę stronę

Weszli na dźwig, chcieli obejrzeć panoramę Zamościa

Mężczyźni weszli na dźwig i zostali ukarani mandatami karnymi, foto: materiał nadesłany (zdjęcie poglądowe) Mężczyźni weszli na dźwig i zostali ukarani mandatami karnymi, foto: materiał nadesłany (zdjęcie poglądowe)

Trzej mężczyźni weszli na teren placu budowy przy kościele oo. Franciszkanów na zamojskiej starówce i wdrapali się na stający tam dźwig. Tłumaczyli policjantom, że chcieli obejrzeć panoramę miasta.

Do zdarzenia doszło w nocy z 23 na 24 grudnia.

- Przed godziną 3 otrzymaliśmy informację od Straży Miejskiej, że trzej mężczyźni weszli na dźwig budowlany ustawiony na placu budowy na zamojskiej starówce. Dwóch z nich weszło na samą górę, jeden w połowie zawrócił - wyjaśnia Joanna Kopeć z zamojskiej jednostki policji. - Policjanci wylegitymowali mężczyzn. Był to 31-letni mieszkaniec Zamościa, 32-letni mieszkaniec gminy Zamość i jego rówieśnik z Lublina. Mężczyźni tłumaczyli, że weszli na dźwig, bo chcieli obejrzeć panoramę miasta -dodaje.

Mężczyźni zostali ukarani mandatami karnymi.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl