Reklama

Reklama

Weszli na dźwig, chcieli obejrzeć panoramę Zamościa

Mężczyźni weszli na dźwig i zostali ukarani mandatami karnymi, foto: materiał nadesłany (zdjęcie poglądowe) Mężczyźni weszli na dźwig i zostali ukarani mandatami karnymi, foto: materiał nadesłany (zdjęcie poglądowe)

Trzej mężczyźni weszli na teren placu budowy przy kościele oo. Franciszkanów na zamojskiej starówce i wdrapali się na stający tam dźwig. Tłumaczyli policjantom, że chcieli obejrzeć panoramę miasta.

Do zdarzenia doszło w nocy z 23 na 24 grudnia.

- Przed godziną 3 otrzymaliśmy informację od Straży Miejskiej, że trzej mężczyźni weszli na dźwig budowlany ustawiony na placu budowy na zamojskiej starówce. Dwóch z nich weszło na samą górę, jeden w połowie zawrócił - wyjaśnia Joanna Kopeć z zamojskiej jednostki policji. - Policjanci wylegitymowali mężczyzn. Był to 31-letni mieszkaniec Zamościa, 32-letni mieszkaniec gminy Zamość i jego rówieśnik z Lublina. Mężczyźni tłumaczyli, że weszli na dźwig, bo chcieli obejrzeć panoramę miasta -dodaje.

Mężczyźni zostali ukarani mandatami karnymi.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us