Logo
Wydrukuj tę stronę

Zamość: Sylwester pod pałacem [WIDEO] Wyróżniony

Plakat, źródło: materiał nadesłany Plakat, źródło: materiał nadesłany

Nie masz jeszcze pomysłu na sylwestrowy wieczór? Prezydent Zamościa zaprasza na plenerową imprezę pod Pałacem Zamoyskich. Wystapią Łzy, Exelent i Mus. Będzie też pokaz fajerwerków.

Imprezę sylwestrową organizuje Urząd Miasta. Wydarzenie odbędzie się na placu przed Pałacem Zamoyskich (do niedawna siedziba sądu), a nie jak było dotychczas na Rynku Wielkim. Powodem jest instalacja świetlna, która pojawiła się na dwóch kwartach rynku.

Sylwester rozpocznie o 21.00 występ zespołu Mus. Godzinę później na scenie zobaczymy zespół Exelent. O 22.40 wystąpi gwiazda wieczoru - zespół Łzy. Tuż przed północą życzenia zgromadzonym złoży prezydent miasta. Tradycyjnie o 00.00 rozpocznie się pokaz fajerwerków. Po północy przed publicznością wystąpią ponowie Łzy i Exelent.

Impreza zakończy się o 1.00.

Media


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl