Logo
Wydrukuj tę stronę

Policjanci z prezentami dla dzieci

Przed świętami prezenty zostały zawiezione do Domu Dziecka w Zamościu, foto: Policja Przed świętami prezenty zostały zawiezione do Domu Dziecka w Zamościu, foto: Policja

Mundurowy dar serca – pod taką nazwą w zamojskiej komendzie prowadzona była zbiórka zabawek, przyborów szkolnych i słodyczy. Tuż przed świętami dary zostały przekazane dzieciom z zamojskiego domu dziecka.

Już od połowy listopada policjanci prowadzili zbiórkę darów dla dzieci. - Każdy policjant mógł włączyć się w akcję i sprawić, aby na małych twarzach dzieci zagościł uśmiech. Mundurowi i pracownicy komendy przekazywali zabawki, przybory szkolne oraz słodycze. Szczególne podziękowania należą się zamojskiej drogówce, bo to właśnie oni najszerzej otworzyli swoje serca i przekazali największą ilość podarunków - informuje Dorota Krukowska Bubiło, z zamojskiej jednostki policji. 

W piątek, tuż przed świętami prezenty zostały zawiezione do Domu Dziecka w Zamościu.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl