Reklama
Reklama

Policjanci z prezentami dla dzieci

Przed świętami prezenty zostały zawiezione do Domu Dziecka w Zamościu, foto: Policja Przed świętami prezenty zostały zawiezione do Domu Dziecka w Zamościu, foto: Policja

Mundurowy dar serca – pod taką nazwą w zamojskiej komendzie prowadzona była zbiórka zabawek, przyborów szkolnych i słodyczy. Tuż przed świętami dary zostały przekazane dzieciom z zamojskiego domu dziecka.

Już od połowy listopada policjanci prowadzili zbiórkę darów dla dzieci. - Każdy policjant mógł włączyć się w akcję i sprawić, aby na małych twarzach dzieci zagościł uśmiech. Mundurowi i pracownicy komendy przekazywali zabawki, przybory szkolne oraz słodycze. Szczególne podziękowania należą się zamojskiej drogówce, bo to właśnie oni najszerzej otworzyli swoje serca i przekazali największą ilość podarunków - informuje Dorota Krukowska Bubiło, z zamojskiej jednostki policji. 

W piątek, tuż przed świętami prezenty zostały zawiezione do Domu Dziecka w Zamościu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us