Logo
Wydrukuj tę stronę

Zderzenie dwóch aut w Kalinowicach. Trzy osoby trafiły do szpitala

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku w Kalinowicach, foto: Policja Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku w Kalinowicach, foto: Policja

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku do którego doszło w piątek w Kalinowicach pod Zamościem. Kierująca Toyotą wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą krajową nr 74 kierującemu pojazdem marki Volkswagen.

Do wypadku doszło tuż po godzinie 16:00.

- Kierująca pojazdem marki, Toyota 23-letnia mieszkanka gminy Zamość, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą krajową nr 74 kierującemu pojazdem marki Volkswagen. W wyniku zderzenia pojazdu obrażeń doznali kierujący volkswagenem 59-letni mieszkaniec Zamościa, kierująca oraz pasażer toyoty. Wszyscy troje zostali przewiezieni do szpitala. Badanie stanu trzeźwości kierujących biorących udział w zdarzeniu wykazało, że byli trzeźwi - informuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej jednostki policji. 

Policjanci zorganizowali objazdy.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl