Reklama
Reklama

Zderzenie dwóch aut w Kalinowicach. Trzy osoby trafiły do szpitala

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku w Kalinowicach, foto: Policja Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku w Kalinowicach, foto: Policja

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku do którego doszło w piątek w Kalinowicach pod Zamościem. Kierująca Toyotą wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą krajową nr 74 kierującemu pojazdem marki Volkswagen.

Do wypadku doszło tuż po godzinie 16:00.

- Kierująca pojazdem marki, Toyota 23-letnia mieszkanka gminy Zamość, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą krajową nr 74 kierującemu pojazdem marki Volkswagen. W wyniku zderzenia pojazdu obrażeń doznali kierujący volkswagenem 59-letni mieszkaniec Zamościa, kierująca oraz pasażer toyoty. Wszyscy troje zostali przewiezieni do szpitala. Badanie stanu trzeźwości kierujących biorących udział w zdarzeniu wykazało, że byli trzeźwi - informuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej jednostki policji. 

Policjanci zorganizowali objazdy.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us