Reklama
Reklama

Nagroda "Lidera Aktywizacji Osób Młodych" dla Urządu Pracy w Zamościu

Nagroda "Lidera Aktywizacji Osób Młodych" dla Urządu Pracy w Zamościu

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu otrzymał tytuł "Lidera Aktywizacji Osób Młodych", jako jedyny z województwa lubelskiego i jeden z 24 urzędów pracy z całej Polski. Jury ekspertów przyznało dodatkowo dla Urzędu wyróżnienie specjalne za wdrażanie działań zbieżnych z „Rekomendacjami dla aktywizacji osób młodych w woj. śląskim”.

7 grudnia w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień w konkursie „Lider aktywizacji osób młodych 2017”, której organizatorem była Fundacja Promocji Inicjatyw Społecznych „Polprom”. Gala konkursu była połączona z ogólnopolską konferencją „Aktywizacja osób młodych oddalonych od rynku pracy- dobre praktyki i rekomendacje”.

Urzędy biorące udział w konkursie oceniane były pod kątem różnych aspektów działalności instytucji rynku pracy, a także realizacji praktyk skutecznie wspierających osoby młode na rynku pracy. Dodatkowo premiowane było: partnerskie traktowanie młodych klientów, wzrost zaufania młodego pokolenia do instytucji rynku pracy i zgodność kierowanego wsparcia z potrzebami lokalnego rynku pracy.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us