Reklama

Zamość: Szczęśliwy finał poszukiwań 14-latka

Stróże prawa odnaleźli chłopca w rejonie Rynku Wielkiego, foto: archiwum Stróże prawa odnaleźli chłopca w rejonie Rynku Wielkiego, foto: archiwum

Zamojscy policjanci odnaleźli młodzieńca, którego zaginięcie zgłosiła zaniepokojona o jego życie mama. Intensywne poszukiwania trwały kilka godzin. 14-latek cały i zdrowy został odnaleziony na terenie zamojskiej Starówki. Chłopiec został przekazany pod opiekę mamy.

- Wczoraj po godzinie 21:00 do zamojskiej komendy zgłosiła się mieszkanka Zamościa i poinformowała o zaginięciu jej 14-letniego syna. Jak przekazała chłopiec rano, jak zwykle wyszedł do szkoły, jednak nie powrócił do domu. Mama nie miała z nim kontaktu ponieważ młodzieniec nie posiadał przy sobie telefonu komórkowego. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania chłopca. Patrolowano ulice Zamościa, sprawdzano, czy nieletni nie przebywa w miejscu zamieszkania kolegów. Ustalono, że owszem chłopiec przez pewien czas przebywał u koleżanki, jednak około godziny 18:00 ojciec dziewczynki odwiózł go w rejon Starego Miasta - informuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej jednostki policji. 

Po kilku godzinach intensywnych poszukiwań około godziny 23:00 poszukiwania zakończyły się pomyślnie. Stróże prawa odnaleźli chłopca w rejonie Rynku Wielkiego. Cały i zdrowy został oddany pod opiekę mamie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us