Logo
Wydrukuj tę stronę

Integracja dla Choinki. Offroadowa impreza i szczytny cel Wyróżniony

Plakat, źródło: materiał nadesłany Plakat, źródło: materiał nadesłany

To prawdziwa gratka dla miłośników motoryzacji i offroadu. Już jutro (17 grudnia) na piaskowni w Mokrem pod Zamościem odbędzie się siódma Ogólnopolska Terenowa Integracja "Dla choinki". Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, szczególnie ludzi o wielkich sercach. Za zebrane w trakcie imprezy pieniądze kupione będą prezenty dla dzieci z domu dziecka.

Tegoroczna odsłona wydarzenia nadal będzie miała charakter rajdu, będzie również VI memoriałem pamięci Krzysztofa Schaba.

- Tym razem dla biorących udział załóg, czekają starty w nowej, ciekawej formule. W pierwszym etapie uczestnicy będą mieli do pokonania urokliwe zakątki zamojskich bezdroży, posługując się w tym mapą rajdową. W kolejnym etapie załogi sprawdzą kondycję swoich aut na okrążeniu pętli wytyczonej na piaskowni Mokre - informuje Jarosław Kuchta ze Stowarzyszenia Zamość4x4. - Obok kuchni polowej, która ugości wojskową grochówką oraz bigosem, przygotowaliśmy także przejażdżki samochodami rajdowymi po trasach piaskowni. W przerwie zmagań offroadowych przeprowadzony będzie konkurs z cennymi nagrodami. Dodatkową atrakcją będzie strzelnica laserowa, alkogogle, muzyka i wiele innych - wylicza Kuchta.

Jak co roku, integracji przyświeca szczytny cel. Za środki zebrane podczas imprezy kupione zostaną prezenty (głównie sprzęt sportowy) dla dzieci z Domów Dziecka oraz najbardziej potrzebujących. Wpisowe od każdej załogi wynosi 150 zł.

Impreza rozpocznie się o godzinie 9.00. Wstęp jest bezpłatny. Portal ezamosc.pl patronuje wydarzeniu medialnie.

Harmonogram VII Ogólnopolskiej Terenowej Integracji Dla Choinki Zamość, 17 grudnia 2017 r.
9:00 - spotykamy się na torze Piaskownia - Mokre - gm. Zamość. Rejestracja oraz odprawa zawodników.
9:30 - starty uczestników w teren wg roadbooka. Podczas przejazdu uczestnicy będą zbierali foto pieczątki z miejsc oznaczonych w roadbooku.
11:30 Start do odcinka specjalnego. Po powrocie z terenu z kompletem foto pieczątek, załogi zmagać się będą po pętli wytyczonej na piaskowni. Tor zostanie przygotowany stosownie do odpowiedniej klasy. Przejazdy odbędą się w trzech klasach, a czas przejazdu zostanie odnotowany. KLASA T turystyczne auta seryjne bez modyfikacji, bez wyciągarki, dopuszczone max. opony AT, rozmiar dedykowany do modelu auta. KLASA TW modyfikowane samochody, podcięta nadkola, snorkel, opony MT, wyciągarki. KLASA OPEN samochody zmotane, wszystkie modyfikacje dopuszczone
14:30 - ogłoszenie wyników i wręczenie nagród


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl