Logo
Wydrukuj tę stronę

Zamość: Zderzenie dwóch osobówek, jedna osoba trafiła do szpitala

Zderzyły się dwa auta - daewoo i audi, foto: materiał nadesłany Zderzyły się dwa auta - daewoo i audi, foto: materiał nadesłany

Uwaga kierowcy. Na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego z Gminną doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Jedna osoba trafiła do szpitala. Na miejscu są utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło około godziny 12.00. Zderzyły się dwa auta - daewoo i audi.

- 31-letnia mieszkanka gminy Komarów kierująca daewoo jechała ulicą Wyszyńskiego od strony starówki i próbowała skręcić w lewo na osiedle. Kobieta nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu 18-latkowi (mieszkaniec gm.Stary Zamość) kierującemu audi, który jechał ulicą Wyszyńskiego od strony Hrubieszowa. Doszło do zderzenia. Kierująca daewoo została przewieziona do szpitala. Ratownicy medyczni na miejscu zdarzenia udzielają też pomocy kierującemu audi i jego pasażerowi - powiedziała nam Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej jednostki policji.

Jeden pas ruchu jest zablokowany. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl