Reklama

Ukradł laptopa z ZDK. Policjanci zatrzymali złodzieja

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, foto: archiwum ezamosc.pl Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, foto: archiwum ezamosc.pl

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży laptopa, telefonu komórkowego i dokumentów. Do zdarzenia doszło we wtorek w Zamojskim Domu Kultury. Złodziejem okazał się 35-letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

- We wtorek dyżurny zamojskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży torby, w której znajdował się laptop, telefon komórkowy oraz dokumenty. Do zdarzenia doszło w Zamojskim Domu Kultury. Pokrzywdzony torbę z laptopem pozostawił na korytarzu, a sam wrócił do jednego z pokoi po płaszcz. Kiedy po chwili wrócił, na korytarzu torby już nie było. Policjanci, którzy zajęli się tą sprawą, następnego dnia zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec Zamościa. W wyniku przeszukania mundurowi odzyskali skradzione mienie - informuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej jednostki policji. 

Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz o dalszym jego losie zadecyduje Sąd. Kodeks karny za kradzież przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

3 komentarzy

 • Fff
  Fff piątek, 15 grudzień 2017 06:40 Link do komentarza

  Dleczego jak coś ktoś ukradnie to zawsze jest zdjęcie radiowozu przy Ratuszu?
  Przypadek?

 • niesadze
  niesadze piątek, 15 grudzień 2017 08:37 Link do komentarza

  przypadek?

 • MacSta
  MacSta piątek, 15 grudzień 2017 15:34 Link do komentarza

  Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.- mhmm Przynajmniej nie musieli długo go szukać bo już był na miejscu , ehh autorze tekstu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us