Reklama

Podsumowano świąteczną zbiórkę żywności

Podsumowano świąteczną zbiórkę żywności, foto: archiwum, zdjęcie poglądowe Podsumowano świąteczną zbiórkę żywności, foto: archiwum, zdjęcie poglądowe

Podsumowano Świąteczną Zbiórkę Żywności organizowaną przez Bank Żywności w którą włączyło się Miejskie Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu. Akcja odbyła się w dniach 1-3 grudnia.

W zamojską akcję zaangażowanych było 41 osób w charakterze wolontariuszy w tym: pracownicy Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu, pracownicy Organizatora Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Zamościu, wolontariusze z Zamojskiego Centrum Wolontariatu, młodzież z Liceum Plastycznego w Zamościu. Ponadto w zbiórkę żywności włączyły się dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zamościu oraz 8 więźniów z Zakładu Karnego w Zamościu, którzy pomagali przy załadunku, rozładunku zebranej żywności, a także w przygotowywaniu paczek.

Zbierano żywność w sklepach PSS i sklepie Biedronka przy ul. Lwowskiej w Zamościu. W ciągu dwóch dni Świątecznej Zbiórki Żywności zebrano łącznie 556 kg. żywności. Przygotowano 60 paczek, które zostaną przekazane dla osób samotnych i rodzin o niskich dochodach.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us